Göcek Koyları

Muhteşem mavi yolculuğunu Ege ve Akdeniz’in kucaklaştığı kıyılarda geçirmek isteyenler için önemli beldelerden biri olan Göcek, adeta cennetten bir parçadır. Göcek günlük tekne turu ile denizden daha fazla yararlanarak denizin güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Yat turizminde önemli bir noktada olan Göcek, birçok özel koya yakınlığı ile tatilcilerin gözdesi olmuştur.

Dalaman Havaalanına da 15 dakika mesafede bulunan Göcek, ulaşım konusunda da rahat bir konumdadır. Bu da Göcek ve günlük tekne turu organizasyonlarına olan ilgiyi artırmaktadır. Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı olan Göcek, Fethiye ile Dalaman arasında bir noktada bulunmaktadır. Göcek, mavi ve yeşilin serpiştirilmiş renkleri arasında tatilcilere huzur vermektedir.

Only Blue / Göcek

Eşsiz Göcek koyları

Girintili – çıkıntılı kıyılara sahip olan Göcek’te, bu girinti – çıkıntılar arasında birçok irili ufaklı ada ve koy vardır. Mavi ile yeşil arasındaki köprü olarak adlandırılan Göcek günlük tekne turu ile birçok güzelliği keşfedeceksiniz. Yeşilin cezbeden tonları ile mavinin huzuru arasında tatilin fiziksel dinlenme etkisinin yanında ruhsal anlamda da dinlendirdiğini göreceksiniz.

Ege’nin saklı bahçesindeki saklı koyları yakından görmek için günlük tekne turları, en özel rotalar ile sizlere unutulmayacak bir Göcek turu fırsatı sunmaktadır.
 
Türkiye’nin en güzel koylarına sahip olan Göcek, mavi tur denildiği zaman akıllara gelen ilk noktadır. Mavi yolculuk için rota belirlemelerinde Göcek en çok talep gören beldelerden biridir. Hem huzurun hem de şehir hayatından uzak sükûnetin hâkim olduğu Göcek’te göz alıcı yeşil ve masmavi deniz ile baş başa bir tatil geçirebilirsiniz.

ONLY BLUE GÖCEK

Göcek’e gelen misafirlerimize en çok günlük tekne turu tavsiye edilmektedir. Göcek’e gelerek bütün güzel koyları keşfeden ve huzurlu bir tatil geçiren kişiler, bir daha bu huzura gelmek isteyecektir. Göcek günlük tekne turu, belirlenen rotalar kapsamında sürdürülür.

Göcek tekne turu tavsiye edilen rotalardan ilki Tersane Adasıdır. Bizans ile Osmanlılar döneminden izler taşıyan Tersane Adasından sonra Hamam Koyuna geçilir. Bu koylarda denizin ve huzurun keyfi çıkarıldıktan sonra eşsiz doğada keyifli anlar geçirebilir. Göcek günlük tekne turunda mutlaka uğranan rotalardan biri Yassıca Adalarıdır. Gizemli görünüme sahip olan Yassıca Adaları, ilgi çeken güzelliği ile herkesin uğrak alanlarından biridir. Göcek’te gezilecek daha birçok koy vardır. 

Mobirise

Ege’nin en sosyetik beldelerinden biri olan Göcek’e kadar gidip te günlük tekne turu fırsatlarından yararlanmamak imkânsızdır. Göcek’in göz kamaştıran mavisi ve yeşil doğası arasında gizlenen özel koylarını görmenizi sağlayan günlük tekne turlarından asla pişman olmayacaksınız.

Mobirise

Göcek’te güzel bir gün geçirmek ve tekne turları ile Göcek güzelliklerini görmek isterseniz, bu konuda kaliteli turlar düzenleyen firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.
#cometogöcek

ONLY BLUE 

Mobirise

İletişim

Göcek Mahallesi Çarşı Yolu Caddesi No: 27/2 Fethiye Muğla

Only Blue Villa